Tvorenie a čítanie slov

Naša edukačná vkladačka ponúka radosť z hry a zároveň učí dieťa rozlišovať písmená a slabiky, zostavovať a čítať prvé slová. Prínosom hry je rozvíjanie pamäte, logiky, zrakového vnímania, fonetického sluchu a rozširovanie slovnej zásoby.

€16
Do 14 dní

Naša edukačná vkladačka ponúka radosť z hry a zároveň učí dieťa rozlišovať písmená a slabiky, zostavovať a čítať prvé slová. Prínosom hry je rozvíjanie pamäte, logiky, zrakového vnímania, fonetického sluchu a rozširovanie slovnej zásoby. Hra trénuje vytrvalosť v hre a dobrovoľnú sústredenosť. Na doštičkách z bukovej preglejky sú zobrazené rozličné predmety, ktoré dieťa pomenuje a vyberie slabiky zodpovedajúce danému obrázku. Môžeme zvoliť jednoduchší alebo zložitejší variant podľa vekovej a vedomostnej úrovne malého žiačika. Vytvorené slová môže dieťa s rodičom rytmicky vytlieskavať, vytvárať z nich vety, verše či pútavé príbehy.

Súčasťou hry je:
Ľanové vrecúško
Predloha z bukovej preglejky
11x 3-slabičných slov
14x 2-slabičných slov
5x   1-slabičné slová
53 slabík
Kód Kód: 583
Kategória: Montessori Zmyslové pomôcky
Hmotnosť: 1 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie